Skladové stany

Skladové stany

slide-0
slide-1
slide-2
slide-3
slide-4
slide-5
slide-6
slide-7
slide-8
slide-9
slide-10
slide-11
slide-12

Skladové stany, mobilné haly

Skladové stany, mobilné haly sú určené pre priemysel, obchod a služby. Ponúkame Vám i v tejto oblasti len to najlepšie. Náš dokonalý servis Vám zaručí maximálnu spokojnosť. Naším mottom je “Profile verbinden” – Spájanie profilov – toto motto sa nevzťahuje len na samotnú výrobu stanov a hál ale i na vzťah ku zákazníkom ktorým ponúkame vo všetkých oblastiach priemyslu, obchodu a služieb presne to čo si vyžaduje ich profil činnosti, značky, firmy, spoločnosti.
Ako všetky ostatné druhy stanov i skladové stany a mobilné haly je možné prenajať samostatne alebo kompletne so všetkými doplnkovými službami, produktmi. Rôzne prevedenia vyriešia všetky priestorové problémy a zabezpečia i najnáročnejšie nároky našich klientov, napr. aj pomocou stanov výškou bokov max. 6,2 m. Hlavná výhoda prenájmu skladových stanov a mob. hál.
Spoločnosti, firmy z oblasti priemyslu, obchodu a služieb majú teraz možnosť výhodne prenajímať stany a hály, nemusia v prípade potreby hál alebo stanov stavať kompletné budovy. Šetríme miesto a financie našich klientov výhodným krátkodobým alebo dlhodobým prenájmom. Prenájom je najvýhodnejším riešením na sezónne, časové preklenutie problémov ohľadov potrieb zahalenia, zastrešenia, uskladnenia, výroby, predaja a mnoho iných priestorových a časovych kritérií.
Možnosti využitia …
 
* Skladové priestory
* Produkcia, výroba
* Predajné plochy – malo-veľkoobchod
* Predajné plochy – hobby-záhradná technika a produkty
* Predajné plochy – autosalóny
* Pri stavebných prácach
* Pri recyklácii
* Pri sanáciách
* Pri zemných prácach
> a mnoho iných možností využitia hlavne z dôvodu ochrany pred poveternostnými podmienkami, alebo z dôvodu dočasnej, alebo meniteľnej polohy hál a stanov pre priemysel, obchod a služby.