Spoločenské stany

Spoločenské stany

slide-0
slide-1
slide-2
slide-3
slide-4
slide-5
slide-6
slide-7
slide-8
slide-9
slide-10
slide-11
slide-12
slide-13
slide-14
slide-15
slide-16

Spoločenské stany.

So spoločenskými stanmi zabezpečíte každú spoločenskú udalosť štýlovo, rýchlo, kvalitne a jednoducho. Stany s rozpätím od 3 do 50 m pomocou rôznorodej štruktúry, rôznych modelových možností a vzhľadov Vám ponúkajú jedinečnú šancu pre menšie i vačšie príležitosti.

Sú vhodným riešením napr. na nasledujúce príležitosti:

* Súkromné oslavy
* Firemné podujatia
* Jubilejné oslavy a stretnutia
* Športové podujatia
* Kultúrne podujatia
* Promotion, reklamné podujatia
* Podujatia s gastronomickým programom
* Spoločenské podujatia na výstavách, veľtrhoch a všade tam kde potrebujete vytvoriť dodatočné priestory pre spoločenskú udalosť.

Veľké stany pre veľké príležitosti a oslavy

Naše skúsenosti a know-how s veľkými stanmi – na plochách aj viac tisícov m2 je zárukou našej profesionality, praxe a úspechu veľkých osláv a podujatí. Profitujte z našej profesionality i Vy. Veľké stany sú vhodné napr. na zabezpečenie podujatí na úrovni miest a obcí, pouličné oslavy a veľké podujatia i na úrovni okresov, krajov a regiónov. Naša profesionalita, medzinárodné skúsenosti sú zárukou kvality a spoľahlivosti.

Výstavné haly

Výstavné haly sa čiastočne podobajú svojou funkcionalitou, formou a účelom na spoločenské stany. Rozdielom je špeciálne určenie, výstavba a uplatnenie stanov. Výstavné stany sa Väčšinou budujú na výstavách, veľtrhoch ako externé stany ale pričlenené k existujúcim fixným stavbám pre účely prezentácie – výstavy produktov, služieb, činností. Veľkou výhodou oproti menším interným výstavným stánkom v budovách je individualita haly, exkluzivita a výhradná starostlivosť o svojich zákazníkov, klientov a obchodných partnerov. Výstavné haly ako i väčšina ostatných stanov a hál ponúka možnosť rýchlej a spoľahlivej výstavby i dvojposchodovej haly s možnosťou zriadenia VIP alebo sponzorskej, alebo inej časti na poschodí.

Doplnkové služby sú to čo čím zaručujeme maximálnu starostlivosť našich klientov. Od vybavenia vhodného interiéru až po exteriér a okolie haly, internej a externej dekorácie, služby v oblasti upratovacej čaty až po neustály servis a starostlivosť o výstavné haly vyznačujú naše služby exkluzivitou ktorú si zaslúžite.
Flexibila ktorú ponúkame zahŕňa rýchle schematické projektovanie, využitie a naplánovanie všetkých možností až po montáž na úcemí celej SR.

Prenájom spoločenských stanov

Ponúkame komplexné služby pre zabezpečenie spoločenských udalostí na medzinárodnej úrovni pomocou prenájmu spoločenských stanov najlepšej kvality a doplnkových služieb.